Ankara'da Taunus Parça İhtiyacı

HOCAM MERHABA ALACAĞIMA KARŞILIK ARKADAŞTAN TAUNUSUNU ALDIM. BİR KAÇ SORUM OLACAK

DAHA ÖNCE ŞAHİN KULLANDIM 2 SENE, AMA BU ARACA GEÇİNCE ŞAHİNİN KALAS GİBİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM

ARACIN BAZI ŞEYLERİNİ DEĞİŞTİRİP UZUN YILLAR BİNMEK İSTİYORUM 88 MODEL 1.6 GL BAL RENGİ SIFIR KOMPLE MOTOR,BASKI BALATA, DİSKLER FALAN YAPTIRMIŞTI 2 AY ÖNCE 1800 YTL YE FALAN

1-KALORİFER ISITMIYOR ILIK ÜFLÜYOR VANASINDAN FALAN MIDIR? NASIL YAPABİLİRİM YA DA YAPTIRAYIM MI?

2-2.0 GLS LERİN ORJİNAL JANTI

3-ÖN ARKA TAMPON

4-ÖN 2 KOLTUK VE ARKA KOLTUK

5-TABAN HALISI BEJ

6-4 KAPI İÇLERİNİ ORTALAMA  NE KADARA TEMİN EDERİM AYRI AYRI FİYAT VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM ANKARADA NEREDEN TEMİN EDEBİLİRİM BUNLARI BİLİYORSANIZ TABİ Kİ.

CEVAPLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER LEVENT

Merhaba aracınız hayırlı olsun. Parça  konusunda Eskişehir'deki  tekford'un sitesine girin aradığınız parçaların bazıları yeni olarak var. Ankara Ford parçacıları yönünden zengindir.Tüm sanayilerde tek tek gezip bir çok parçanın orjinalini dahi bulabilirsiniz. Örneğin İKİLER OTO da 3 yıl kadar önce hem GT hem de GTS orjinal cantı vardı. GT lerle GLS lerin cantı aynı desenlidir.
Diğerlerini de çıkmacı ve hurdacılardan ve de forumda yedek parça ihtiyaç konusuna yazarak bulabilirsiniz. Taunusun kaloriferi genelde çok iyi ısıtmaz. Üflemesi de çok güçlü değildir.  Tofaşlarda olduğu gibi vanası da yoktur. İlave olarak soğutma sistemi temizliği yapıp termostatı da 88 lik olarak yenilerseniz  ısıtma performansının iyileştiğini görürsünüz.

sorularınız için: taunusteknikdanisman@gmail.com
for your questions about Taunus mail to: taunusteknikdanisman@gmail.com

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !